Více informací

Upoutejte na první pohled

Jediná fotografie může rozhodnout o výběru hotelu.

Nechte Vaše hosty, aby se zamilovali na první pohled. Hotelová fotografie není jen popis. Profesionální hotelová fotografie musí prostoru vdechnout život. Rozehrát fantazii a vzbudit touhu. A když už máte hosty na své straně, je na půl vyhráno. Investice do opravdu krásných fotografií se Vám velmi rychle vrátí v podobě nových návštěvníků.

Zvyšte prestiž hotelu

Zařaďte se mezi hotely, které se prezentuji fotografiemi od specialisty na interiéry.

Každe řemeslo i interierová fotografie má svá pevná pravidla. Žadné přepálené lampičky nebo smíchané denní světlo s žárovkami. Žádná vypouklá panoramata, které sice ukáží celý pokoj, ale dokonale zkazí zážitek z prostoru. Dostanete fotografie ve vysoké kvalitě, které prezentují hotel v denním i večerním osvětlení. Kolekce fotografií obsahuje také detaily, které hostům dokreslují atmosféru hotelu.

Ukažte novinky!

Máte nové pokoje? Zrekonstruované koupelny nebo nové aranže hotelu? Ukažte je!

Je Váš hotel po rekonstrukci nebo máte jen nové aranže v hale pro hosty? Ukažte to i lidem, kteří se k Vám chystají. Každý prostor potřebuje občas změnu a určitě se i u Vás najde něco, co nemáte na starých fotografiích. Můžete jen doplnit kolekci hotelových fotografií, nebo nechat nafotit celý hotel. Pouze pro objednávky do 30.11.2012 nabízím sérii 10 nových fotografií za 6 900 Kč, poté bude cena 10 000 Kč.

Garance ceny

Cena 690 Kč za 1 fotografii  je konečná a zahrnuje i případnou postprodukci u snímků, které to vyžadují.

Vybrané snímky dostanete druhý den od fotografování do emailu. Stejně jako Vám, i mně jde o to, aby byl zážitek z prostoru dokonalý a proto, neúčtuji případné postprodukční úpravy fotografií. Zůstal omylem pomačkaný ubrus? Žádný problém, v postprodukci lze tyto nedostatky odstranit. Po odladění všech nedokonalostí Vám fotografie předám osobně na DVD.

button